BIOFLU   JUNIOR X 1 SIROP FARA CONCENTRATIE BIOFARM

BIOFLU JUNIOR SIROP

Tratament Unic si Complet cu 3 substante active pentru simptomele de raceala si gripa din timpul zilei, la copii.

More details

W59284001
New product

11,01 lei

- +

 
Informații

FORMĂ FARMACEUTICĂ: Sirop PREZENTARE: Cutie cu un flacon a 100 ml sirop

COMPOZIȚIE: 5 ml sirop contin Paracetamol 160 mg, Clorhidrat de pseudoefedrina 15 mg, Bromhidrat de dextrometorfan anhidru 7,5 mg

INDICAȚII: Bioflu Junior sirop este o combinaţie de medicamente utilizate pentru tratamentul simptomatic al congestiei nazale, tusei neproductive şi febrei asociate tulburărilor tractului respirator (de exemplu, sinuzite, rinite, faringite, bronşite).

MOD DE ADMINISTRARE: 10 ml la fiecare 6 ore timp de 5 zile. A nu se depasi doza totala de 40 ml in 24 de ore.

Scrieţi o recenzie

BIOFLU JUNIOR SIROP

Tratament Unic si Complet cu 3 substante active pentru simptomele de raceala si gripa din timpul zilei, la copii.

Scrieţi o recenzie

Intrebări despre produs

Pune o intrebare

30 alte produse în aceeași categorie:

No products

Nu ai ales Shipping
0,00 lei Total

Vezi coşul