BIOFLU PLUS X 16 CAPS. MOI FARA CONCENTRATIE BIOFARM

BIOFLU PLUS X 16 CAPS. MOI

Combate simptomele de gripa si raceala din timpul noptii, la adolescenti si adulti!

More details

W52978001
New product

12,26 lei

- +

 
Informații

PREZENTARE: Cutie cu 2 blistere a cate 8 capsule moi

COMPOZIȚIE: Paracetamol 250 mg, Clorhidrat de pseudoefedrina 30 mg, Bromhidrat de dextrometorfan 10 mg, Maleat de clorfeniramina 2mg

INDICAȚII: Tratamentul simptomatic al congestiei nazale, tusei neproductive şi febrei asociate afecţiunilor tractului respirator (sinuzite, rinite, faringite, bronşite). Tratament simptomatic în răceală și gripă.

MOD DE ADMINISTRARE: Adulti si adolescenti: 1 capsula moale, administrata seara, inainte de culcare. Se recomanda utilizarea in asociere cu Bioflu®, capsule moi, acesta din urma fiind administrat pentru ameliorarea simptologiei diurne. Durata tratamentului trebuie sa fie scurta (maxim 5 zile). Nu se administreaza copiilor cu varsta mai mica de 12 ani.

Scrieţi o recenzie

BIOFLU PLUS X 16 CAPS. MOI

Combate simptomele de gripa si raceala din timpul noptii, la adolescenti si adulti!

Scrieţi o recenzie

Intrebări despre produs

Pune o intrebare

30 alte produse în aceeași categorie:

No products

Nu ai ales Shipping
0,00 lei Total

Vezi coşul