BIOFLU X 16 CAPS. MOI

BIOFLU X 16 CAPS. MOI

Combate simptomele de gripa si raceala din timpul zilei, la adolescenti si adulti!

More details

W52881001
New product

11,66 lei

- +

 
Informații

PREZENTARE: Cutie cu 2 blistere a cate 8 capsule moi

COMPOZIȚIE: Paracetamol 250 mg, Clorhidrat de pseudoefedrina 30 mg, Bromhidrat de dextrometorfan 10 mg

INDICAȚII: Tratamentul simptomatic al congestiei nazale, tusei neproductive si febrei asociate afectiunilor tractului respirator (sinuzite, rinite, faringite, bronsite). Usureaza simptomele asociate racelii comune si gripei: inlatura durerile musculare, durerea de cap si febra, calmeaza tusea, desfunda nasul si inlatura senzatia de apasare de la nivelul sinusurilor.

MOD DE ADMINISTRARE: Adulti si adolescenti: 1-2 capsule moi de 4 ori pe zi. Nu se va depasi doza maxima de 8 capsule moi pe zi, iar durata tratamentului trebuie sa fie scurta (maxim 5 zile). Nu se administreaza copiilor cu varsta mai mica de 12 ani.

Scrieţi o recenzie

BIOFLU X 16 CAPS. MOI

Combate simptomele de gripa si raceala din timpul zilei, la adolescenti si adulti!

Scrieţi o recenzie

Intrebări despre produs

Pune o intrebare

30 alte produse în aceeași categorie:

No products

Nu ai ales Shipping
0,00 lei Total

Vezi coşul